MS 002 Konferans Koltuğu

ms 002 1

Konferans Koltuğu Bileşenleri

Konferans Koltuğu bileşenlerine ait detaylı bilgi verilmiştir.


Sırt ve Oturak Süngerleri

Sırt ve Oturak üniteleri içten metal karkaslı 55 Kg/m3 (ISO845) yoğunluğunda uluslararası alev almazlık (ISO3795) ve kalıcı defermosyan (ISO1856) standartlarına uygun su bazlı poliüretan malzemeden imal edilirler.

Sırt ve Oturak Üniteleri

Kalplardan alınan sırt ve oturak üniteleri kumaşla giydirilir. Oturak ünitesi kullanım dışı kaldığında, içten yay sistemi ile kapanabilir özelliklidir.

Plastik Kapaklar

Kumaş giydirilen Sırt ve Oturak ünitelerinin arkasına kırılmaya dayanıklı Enjeksiyon Plastik Kapaklar entegre edilir.

Kumaş

Sürtünmeye karşı dayanıklılık, solmazlık özelliklerine sahip 180-200 gr/m2 ağırlığında, sürtünme haslığı 30.000 devir üzerinde, %100 polyester kumaşlar kullanılır .

Kolçaklar

Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif ahşap kutu kullanılır. Tümüyle kumaş kaplanan kolçakların üzerine, Enjeksiyon Plastik kol dayama ünitesi entegre edilir.

Taşıyıcı Ayaklar ve Metal Gövde

Sırt ve oturak döşemeleri özel şekillendirilmiş çift çelik profil taşıyıcı ayak üzerine inşa edilmiştir. Metal gövde kaynak işlemleri gaz altı kaynağı ile yapılmış olup birleşme yerlerinde sürekli kaynak sistemi uygulanır. Tüm metal aksam elektrostatik 80 mikron ± 10 kalınlığında toz boya ile boyanmaktadır.

Sipariş için iletişime geçebilirsiniz.

Diğer konferans koltuğu çeşitlerine ulaşmak için tıklayınız.

Ürünün Uygulanış Örnekleri

Başa dön