MS 013 Konferans Koltuğu

MS 013
Konferans Koltuğu

MS 013
Konferans Koltuğu

MS 013-Y
Konferans Koltuğu

MS 013-Y
Konferans Koltuğu

MS 013-Y
Konferans Koltuğu

 

MS 013 Konferans Koltuğu Teknik Özellikler

MS 013 Konferans Koltuğu ile ilgili detaylı bilgiler verilmiştir.

Sırt ve Oturak Süngerleri

Sırt ve Oturak üniteleri ünitesi  içten metal karkaslı 55 Kg/m3 (ISO845) yoğunluğunda uluslar arası alev almazlık (ISO3795) ve kalıcı defermosyan (ISO1856)   standartlarına uygun su bazlı poliüretan malzemeden imal edilirler.

Sırt ve Oturak Üniteleri

Kalıplardan alınan sırt ve oturak üniteleri kumaşla giydirilir. Oturak ünitesi kullanım dışı kaldığında,içten yay sistemi ile kapanabilir özelliklidir.Kumaş giydirilen Sırt ve Oturak ünitelerinin arkasına cilalı kontraplaktan kapaklar kapatılabilir.

Kumaş

Sürtünmeye karşı dayanıklılık, solmazlık özelliklerine sahip 180-200 gr/m2 ağırlığında, sürtünme   haslığı 30.000 devir üzerinde, %100 polyester kumaşlar kullanılır .

Kolçaklar

Koçaklarda  metal karkaslı, kumaş veya cilalı ahşap kaplı dekoratif   kutu kullanılır. Kolçakların üzerine, Masif  kol dayama ünitesi entegre edilir.

Taşıyıcı Ayaklar ve Metal Gövde

Sırt ve oturak döşemeleri özel şekillendirilmiş çift çelik profil taşıyıcı ayak üzerine inşa edilmiştir. Metal gövde kaynak işlemleri gaz altı kaynağı ile yapılmış olup birleşme yerlerinde sürekli kaynak sistemi uygulanır. Tüm metal aksam   elektrostatik 80 mikron ± 10 kalınlığında toz boya ile boyanmaktadır.

Konferans Koltukları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sipariş ve detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön